Altinkaya 24 saat TekinYol yardım Yolda Kalmayın 0850 611 0 776Yol yardım 0850 611 0 776 arabası olan herkezin zor halde kaldığı anlarda ihtiyacı olan hızlı müdahaleyi, 17 yıldır yapmaktayız. istanbul il sınırları arasında verdiğimiz çekici hizmeti ile arıza, kaza ve yolda kalmanıza neden olan tüm sorunlarda, aracınızı en hızlı ve güvenli şekilde çekerek, dilediğiniz yere nakletmekteyiz. Hızlı ve güvenli müdahale oluşturan tecrübeli ekibimiz aynı sürede arızaları gidermek ve destek hizmetleri içine giren akü, yakıt bunun gibi vasıta yardım konularında da destekçi olmaktadır. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz iletişim seçeneklerimizle, karşılaşabileceğiniz tüm araç arızalarında araç yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamıza ait bütün oto kurtarıcı araçlar, istanbul’un tüm ilçelerine en geç 30 dakika arasında ulaşabilmektedir.

çekici
Hangi Araçlara çekici Hizmeti Vermekteyiz?
yol yardım
yol yardım
firma kadromuz arasında bulunan yol yardım araçlar ile her türlü vasıta kurtarma ve çekme işlerini yapabiliyoruz. profesyonel personellerimiz ile günün her saatinde, hem oto yardım hem de servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz. karşınıza çıkabilecek arızalar ve yapılan kazalardan sonra, aracınızın en doğru şekilde tamir edilmesini sağlamaktadır, talebinize göre aracınızı götürülmesini dilediğiniz yere naklediyoruz.

Yol Yardım Hizmeti ücreti Ne Kadardır?Semtine göre cekici ve vasıta yardım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Telefon üstünden yada web sayfası üstünden fiyat teklifi talep edilmesi doğrultusunda, ücretler meselesinde net bilgi alabilirsiniz. istanbul Takin Altınkaya Yol Yardım, ekonomik ücretlerle en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak, fena sürprizleri deneyimli kadrosu ile YöK etmenize destekçi olur.

araç kurtarma dışında hizmetlerimiz
Gerek araç kurtarma gerekse başka hizmetlerimiz istanbul’un 39 ilçesine yönelik olsa da, bazı hallerde yakın illere de servislerimiz söz meselesidir. Acil kurtarmalar için güven Istanbul Oto Çekici içerisinde bizi arayabilirsiniz. vasıta kurtarma dışındaki hizmetlerimiz de bulunmakta. Bunlardan biri de araç yardımdır. Oto destek hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardımı, akü yol destek, ağır ticari araç Oto destek ve yakıt yol yardımı bulunur. vasıta galerimiz ise kurtarıcı ve yol yardım şekilde iki ayrı konseptte hizmet vermekte olup lüzumlu son teknolojik Istanbul Oto Çekici donatıya sahiptirler. araç kurtarma ve yol yardım hizmeti için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.


çekici

kurtarıcı

kurtarma

oto çekici

oto kurtarıcı

oto kurtarma

yol yardım

TEKİN ALTINKAYA 0850 611 0 776
Kendi otomatik çekimli kamyon işine sahip olmak son derece kârlı bir meslek olabilmektedir. Otomatik çekme işletmelerini işleten girişimciler ekseriyetle istikrarlı kârlardan yararlanırlar. Otomatik çekici kamyon sahipleri, bir kamyon, bir iş planı, bir işletme ruhsatı ve sigorta ile operasyonlarına başlayabilirler. Her zaman çekilecek araçlara ihtiyaç bulunur. Bu, oldukça çok işletme sahibi için istikrarlı, basit olarak resesyona dayanıklı bir iş ile sonuçlanır. Haftanın herhangi bir gününde, çeşitli nedenlerden ötürü çekilmesi gereken bir sıra araç olmaktadır. Nedenleri aşağıdakileri içerebilir:

TEKİN ALTINKAYA 0850 6110776
Otomatik cazibeli kamyon işinizi bir kamyonla başlatırsanız, çok kısa zamanda kafanızın üzerinden geçemezsiniz. Tek bir kamyonla, maliyetlerinizi yönetebilir ve gerçek net gelirinizin, planlanan gelire, iş planınıza göre mi uyduğunu belirleyebilirsiniz. Bu, şayet varsa, işletmenizdeki zayıflıkları incelemenize de imkan tanır. bununla beraber güçlü yanlarınızı belirlemenize de imkan tanır. Bu kendi kendini değerlendirme mühimdir, nedeniyse kuvvetli ve zayıf yönlerinizin farkındaysanız, gerektiğinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

İstanbul İçi Hızlı HizmetOto yedekte servis işletmesi başlatırken, saatlerce servis kurmanız gerekecektir. yerel ve eyalet hükümet kurumlarıyla sözleşmeleri güvence altına almak için 24 saat hizmet sunmanız gerekmektedir. Devlet kurumları ve oldukça çok işletme, 24 saat her gün 24 saat çekilmeleri gerektiğinden 24 saat çekme servisi talep ediyor.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *